Hrotovice

Hrotovice

Konferenční prostory s technickým i sportovním zázemím

Vaše konference, semináře, team-buidlingy bez starostí v luxusně vybaveném hotelu.

UBYTOVÁNÍ: SPORT V HOTEL HROTOVICE

DÉLKA: dle dohody

OBSAH: Vaše konference, semináře, team-buidlingy bez starostí v luxusně vybaveném hotelu s kapacitou 253 osob v 1 - 4 lůžkových pokojích se sociálním zázemím. Restaurace s kapacitou 220 míst, pivnice, vinárna.

Vybavení hotelu pro MICE

  • dataprojektor, zvuková aparatura, společenský sál A pro 200 osob, salonek pro 20,45,10 a 15 osob (dataprojektor, ozvučení a wifi připojení), keltský salonek pro 50 osob, zelený salonek pro 40 osob, šternberk salonek pro 20 osob, společenský sál C pro 180 osob

Doplňkové služby hotelu

  • tenisový kurt, horolezecká stěna, squashový kurt, dětský koutek v restauraci, taneční večery, tenis bar, noční bar, bowling, laserová střelnice, solárium, bazén a Whirlpool, sauna, spinning, zrcadlový sál, kulečník a stolní hry

Stravování

  • plná penze, možnost zajištění rautů, hostin, firemních večírků, degustací apod.

CENA

  • Pokoj Classic od 1250,- Kč/os. /den (ubytování, plná penze)
  • Pokoj DeLuxe od 1350,-Kč/os./den (ubytování, plná penze)

Fakultativní příležitosti

  • Návštěva památek UNESCO v Třebíči, plavba lodí po Dalešické přehradě, návštěva Postřižinského pivovaru v Dalešicích, návštěva Vodního díla Dalešice a Jaderné elektrárny Dukovany (interaktivního infocentra), archeologická lokalita Mstěnice, další možnosti dle dohody.

KONTAKT

SPORT V HOTEL HROTOVICE,

Nám. 8. května 219, 675 55 Hrotovice

E-mail: hotel-hrotovice@vstav.cz

Web: www.hotel-hrotovice.cz

Telefon: +420 606 070 565, +420 568 860 013

Pokoj Classic od 1250 Kč

Pokoj Classic od 1250,- Kč/os. /den (ubytování, plná penze)

Získat informace Vyplňte formulář a získejte bližší informace.
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefonní číslo: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit
Nejbližší turistické cíle Akce v okolí
Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou
Jaroměřice nad Rokytnou

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Barokní zámek Jaroměřice nad Rokytnou patří k nejmohutnějším architekturám 1. pol. 18. stol. u nás i v Evropě. Řadí se mezi nejnavštěvovanější památky Vysočiny.

Rodný dům Jana Kubiše
Dolní Vilémovice

Rodný dům Jana Kubiše

Rodný dům Jana Kubiše získala obec Dolní Vilémovice do svého vlastnictví v roce 2009 v havarijním stavu.

Záměr domek zrekonstruovat a vytvořit v něm muzeum hatil jen nedostatek prostředků. Obec vyhlásila veřejnou sbírku, která byla velmi úspěšná, za tři roky se vybraly dva miliony korun. Mezi dárci byli občané nejen ČR, ale i Slovenska a Francie. Nejvýznamnějšími dárci byli Nadace ČEZ, Kraj Vysočina, TTS Třebíč, Hotel zámek Berchtold a pan Alois Denemarek. Do sbírky se zapojily i hasičské sbory, Myslivecká sdružení, Vojenské historické skupiny a školy.

Pivovar Dalešice
Dalešice

Pivovar Dalešice

Pivovar v Dalešicích byl založen zřejmě koncem 16. století, jeho nejstarší budovy pochází ze 17. století.

V roce 1882 bylo panství i pivovar v Dalešicích odkoupeno Antonem Dreherem, který se postaral o jeho modernizaci. Po roce 1925 (kdy byl pivovar vyvlastněn) fungoval jako Družstevní pivovar a sodovkárna, za socialismu patřil podniku Pivovary a sladovny Praha, v roce 1977 byl ukončen jeho provoz. Pivovar chátral i po revoluci až do roku 1999, kdy byl odkoupen současnými majiteli, kteří pivovar zachránili a obnovili výrobu piva. V areálu se nachází hotel, restaurace a výstavní expozice.

Informační centrum jaderné elektrárny Dukovany
Dukovany

Informační centrum jaderné elektrárny Dukovany

Od roku 1994 má Jaderná elektrárna Dukovany vlastní moderní Informační centrum.

Srozumitelnou formou v něm přibližuje veřejnosti svůj bezpečný provoz i otázky jaderné energetiky. V Informačním centru se můžete seznámit s modely zařízení elektrárny a mlžnou komorou, kde na vlastní oči uvidíte „zviditelněné" stopy záření, které je součástí našeho přirozeného prostředí, včetně záření kosmického.

Expozice FRANTA
Třebíč

Expozice FRANTA

V Třebíči na Karlově náměstí se nachází stálá expozice třebíčského rodáka Františka Mertla, uměleckým jménem FRANTA. Franta se řadí k významným českým výtvarníkům, kteří si vydobyli výjimečnou pozici na mezinárodní scéně.

Bazilika svatého Prokopa
Třebíč

Bazilika svatého Prokopa

Románsko-gotická bazilika sv. Prokopa patří ke klenotům evropského stavitelství. V roce 2003 byla zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.