Kontakty

Turistická informační centra Třebíč

Tuzemským i zahraničním návštěvníkům poskytuje centrum bezplatné informace z oblasti turistiky, kultury, sportu, dopravy, podnikání a služeb v regionu. K prodeji zde najdete množství upomínkových předmětů, pohlednic, mapy a turistické známky. K dispozici je také přehled kulturních akcí v Třebíči a okolí s možností předprodeje vstupenek. Centrum nabízí i pomoc při výběru ubytování a stravování.

Turistické informační centrum Hrotovice

Informační centrum umístěné nyní v knihovně nabízí k prodeji propagační materiály města Hrotovice a okolních obcí, drobné upomínkové předměty a publikace, turistické známky a zdarma je k dispozici veřejný internet.

Turistické informační centrum Jaroměřice nad Rokytnou

Hlavní činností informačního centra je bezplatné poskytování komplexních informací z oblasti cestovního ruchu. Poskytujeme informace o městě a regionu, o dopravních spojeních, o možnostech ubytování a stravování ve městě a okolí a o kulturních akcích, včetně možnosti předprodeje vstupenek. Další činností je prodej knih s regionální tematikou, prodej průvodců a map, pohlednic, propagačních materiálů, turistických známek. K dispozici je i veřejný internet.

Turistické informační centrum Jemnice

Informační centrum Jemnice nabízí pestrou řadu informačních materiálů nejen z Jemnice, ale i z širokého okolí. Mimo toho zde zakoupíte reklamní předměty, mapy, pohlednice, čaje Jemča, Jemnickou medovinu a spoustu dalších produktů.

Turistické informační centrum Moravské Budějovice

Služby poskytované turistickým informačním centrem zahrnují prodej pohlednic, známek, propagačních a informačních materiálů, upomínkových předmětů, turistických a cykloturistických map a předprodej vstupenek. Získáte zde přehled o kulturních, sportovních a společenských akcích v regionu, informace o dopravních spojeních, možnostech ubytování a je zde internet pro veřejnost zdarma.

Turistické informační centrum Náměšť nad Oslavou

Informační centrum poskytuje informace o přístupnosti památek, přírodních zajímavostí a o kulturním a sportovním vyžití v celém regionu. K prodeji zde jsou propagační materiály, upomínkové předměty, mapy a zajišťuje i předprodej vstupenek na pořádané akce.