Regionální produkty z Třebíčska

Babsi Kolam

Babsi Kolam

Originální autorská keramika

Originální keramika z Menhartic u Jemnice.

 


Čaje Jemča

Čaje Jemča

Česká čajová jednička

Tradiční výrobce čaje PIGI od roku 1967. 

Limonády ZON

Limonády ZON

Tradiční osvěžení z Třebíče

Rodinná firma ZON vyrábí již více jak 140 let legendární limonády a sirupy. 
Čokoláda LANA

Čokoláda LANA

Rodinná čokoládovna Třebíč

Rodinná Čokoládovna LANA vyrábí bean-to-bar čokolády od bobu až po tabulku v židovské čtvrti v Třebíči (UNESCO).Kozí produkty DoRa

Kozí produkty DoRa

Biofarma Ratibořice

Ekologická kozí farma, která s pomoci odhodlání a dřiny ukazuje, že i zemědělství lze dělat srdcem.Včelí farma Kurtinovi

Včelí farma Kurtinovi

Rodinná včelí farma

Med, medovinu, kosmetiku z včelích produktů, svíčky či třeba včelařské potřeby nabízí včelí farma v Račicích u Hrotovic na Třebíčsku.


Domácí dobroty

Domácí dobroty

Sušené ovoce a džemy

Pochutnejte si na nesířeném sušeném ovoci bez cukru. V Ostašově na Třebíčsku najdete rodinnou firmu, která se zabývá výrobou ryze českého sušeného ovoce.


Džemy od Drahy

Džemy od Drahy

Džemy, povidla, pečené čaje a taky sirupy a zelenina do polévky.

Džemy od Drahy mířily nejdřív jenom do nejbližší rodiny. Pro velký úspěch dnes výrobky od Drahy může koupit každý. Nejen džemy, ale i povidla, pečené čaje a v malé míře i sirupy. Uzené mandle z Dalešic

Uzené mandle z Dalešic

Kvalitní, poctivě vyuzené mandle, kešu ořechy a vlašské ořechy bez přídavků chemických látek

Máte chuť na uzené mandle? Lépe jste si vybrat nemohli. Poctivě vyuzené kešu ořechy, mandle nebo vlašské ořechy bez přidaných chemických látek si můžete dopřát od malé rodinné firmy sídlící v Dalešicích na Třebíčsku.


Vinařství Sádek

Vinařství Sádek

Nejvýše položené vinohrady na Moravě

Pěstují zde především ranější odrůdy jako Müller Thurgau, Muškát moravský nebo Irsay Oliver. Vinařství nabízí širokou škálu lahvových i sudových vín od kategorie vín jakostních až po vína přívlastková. Vzhledem k delšímu zrání hroznů jsou vína aromatičtější, pikantnější a kořenitější.


 

Trebitsch Whisky

Trebitsch Whisky

Ryze česká kvalitní jednosladová whisky.

Česká whisky TREBITSCH je vyráběna z nejkvalitnějších místních surovin: světoznámého moravského sladu, prvotřídní pramenité vody a je uchovávána v panenských dubových sudech. Výsledná whisky je v košer kvalitě.