Dvanáct pokladů Třebíčska zná své vítěze

22.10.2021

Návštěvníci Třebíčska se o letních prázdninách mohli zapojit do sběratelské hry, která je součástí produktu cestovního ruchu Dvanáct pokladů Třebíčska.

Destinační kancelář vylosovala 22. října tři výherce, kteří se mohou těšit na zážitkový program v třebíčské Mozkoherně. „Dva výherci jsou z Třebíčska, třetí je z Jesenicka“, informovala Aneta Šalomounová z destinační kanceláře. Všichni, kteří se zapojili do sběratelské hry, mohli po nasbíraní všech dvanácti razítek získat volný vstup do baziliky sv. Prokopa v Třebíči. „Této možnosti využilo 97 hráčů, ze kterých jsme vylosovali tři výherce“, pokračuje Aneta Šalomounová. Hrací karta je součástí brožury Dvanáct pokladů Třebíčska, která je k dostání v informačních centrech na Třebíčsku.

Kromě Dvanácti pokladů připravila destinační kancelář pro místní a turisty produkt spojený s pěším  okruhem okolo Třebíče nazvaným Cesta Václava Vlastníka. „Oba produkty budeme v příštím roce nadále propagovat, chystáme také téma Ochutnejte Třebíčsko, různé soutěže a outdoorové kampaně ve spolupráci s místními podnikateli a poskytovateli služeb v cestovním ruchu“, prozradila plány destinační kanceláře na příští rok Aneta Šalomounová.

Destinační kancelář Třebíčsko-moravská koordinuje činnosti aktérů cestovního ruchu na území bývalého okresu Třebíč. Je také jedna ze dvou certifikovaných oblastních destinačních společností na Vysočině. Dle statistik se na Třebíčsko opakovaně vrací vícedenní návštěvníci. V průměru v oblasti stráví 2,5 dne. V loňském roce přenocovalo na Třebíčsku 221 tisíc návštěvníků.

Soubory ke stažení

TZ Výherci sběratelské hry