Objevte dvanáct jedinečných kaváren a cukráren na Třebíčsku

Destinační kancelář Třebíčsko přichází s projektem Sladké putování. Vydejte se za dobrou kávou a sladkými zážitky na Třebíčsku! Tak zní podtitul novinky pro návštěvníky turistické oblasti Třebíčsko.

Po každém výletu je potřeba se odměnit. Zakončete váš výlet po krásách v naší turistické oblasti sladkou tečkou. Kavárny a cukrárny u nás lákají k příjemnému posezení u kvalitní kávy, sklenky vína a jedinečných zákusků vyráběných z regionálních surovin nebo ručně vyráběné zmrzliny.

„Havním marketingovým tématem letošního roku se stal projekt Ochutnejte Třebíčsko“, prozrazuje Aneta Šalomounová z destinační kanceláře. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o gastronomii, ale není tomu tak. V přeneseném slova smyslu lze ochutnávat i památky a zážitky. „Právě celkové poznání Třebíčska je cílem našeho projektu“, vysvětluje Šalomounová. Nejen sladké chutě poznají návštěvníci Třebíčska v kavárnách a cukrárnách. „Zájemci navštíví během putování například kozí farmu, kavárnu spojenou s galerií nebo kavárnu francouzského typu. Navíc je připravena sběratelská hra. Nejen turisté mohou sbírat razítka a v poslední, dvanácté kavárně obdrží kávu a sladkou tečku zdarma“, uzavírá pozvánku na Třebíčsko Aneta Šalomounová. Karta na razítka je součástí propagačního materiálu, který bude k dispozii v zapojených povozovnách a na informačních centrech na Třebíčsku.

Dvanáct provozoven naplňuje komunkaci destinační kanceláře s číslem dvanáct. Kromě kaváren a cukráren láká turisty k návštěvě dvanáct pokladů, dvanáct selfie míst a destinační kancelář pravidelně přináší dvanáct tipů k různým aktivitám nebo také připravuje projekt dvanáct nejkrásnějších tras.