Web destinace Třebíčsko mezi desítkou nejlepších

Třebíč – V hodnocení webů destinačních agentur, které organizuje spolek Kvalikom, se umístil web třebíčské destinační společnosti (www.trebicsko-moravskavysocina.cz) na sedmém místě.

Porota se zajímala o to, jaký servis weby poskytují turistům. Zkoumali dvacet bodovaných kritérií, jako je například grafického zpracování, přehlednost, přehled turistických cílů, aktuálnost informací a třeba propojení se sociálními sítěmi. Specialisté ze spolku Kvalikom analyzovali webové stránky více než 60 českých destinačních agentur a vybrali z nich v rámci soutěže Destinační web roku 2022 ty nejlepší.

První pozici získal web spolku Brněnsko – www.gofrombrno.cz. Následoval web Broumovska (broumovsko.cz) a České Kanady (www.ckanada.cz). Sedmé místo putuje na Třebíčsko. Porota ocenila velmi moderně zpracovaný a designově krásně čistý web, který působí svěže a příjemně.

Cílem webu destinační společnosti Třebíčsko je poskytnout turistům ucelené informace o zajímavých místech v regionu, doporučit tipy na výlety a také nabídnout přehled možností ubytování a restaurací. „Snažíme se, aby byl vstupní informační branou pro turisty, kteří plánují výlet nebo dovolenou na Třebíčsko. S webem jsou provázané sociální sítě – Facebook a Instagram,“ doplnil manažer destinace Václav Prchal.