Třebíč

HTK Penzion

Horácký tenisový klub Třebíč Vám nabízí možnost ubytování ve svém PENZIONU TENIS HTK s kapacitou obsazenosti max. 26 osob. K dispozici je celkem 6 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány, které mohou být díky své variabilitě použity jako pokoje s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Celková plocha pokoje je 20m2, celková plocha apartmánu je 27m2. Součástí je i společenská místnost. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV, klimatizaci a bezplatné WiFi.

Pokoje jsou vybaveny dvěma postelemi o rozměru 90 x 200 cm, nočnímí stolky, psacím stolem se dvěma židlemi, šatní skříní, věšákovou stěnou a zrcadlem.

Apartmány jsou oproti pokojům dále vybaveny rozkládací pohovkou, konferenčím stolkem, kuchyňským koutem vybaveným potřebným zařízením, mikrovlnou troubou a lednicí.

DALŠÍ SLUŽBY

Penzion dále nabízí služby tenisového obchodu včetně vyplétání tenisových raket s možností zapůjčení testovacích raket. Návštěvnící mají k dispozici také sezónní venkovní bazén 5,5 x 3,6 m, víceúčelové hřiště s minitenisovým kurtem a možnost tenisových lekcí s našimi profesionálním trenéry.

NABÍDKA AKCÍ

Jsme připraveni uspořádat pro Vás jakoukoliv akci ať už v Penzionu či přilehlých sportovních prostorech.

Nabízíme Vám mimo jiné pořádání společenských akcí, teambuildingů, workshopů, sportovních turnajů, firemních večírků, prezentací, rautů a dalších setkání.


Kontakty:

Adresa: Janáčkovo stromořadí 156, 674 01 Třebíč

Web: www.htktrebic.cz