Dalešice

Pivovarský hotel Dalešice

Poetický hotel Dalešického pivovaru poskytuje ubytování ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích (celková kapacita 55 lůžek - 47 pevných lůžek + 8 přistýlek).

Na každém z pokojů je koupelna s vlastním sociálním zařízením, na recepci hotelu je k dispozici fén, žehlička a bezpečnostní trezor. Místo televize jsme pro Vás na pokojích připravili knihy, další si můžete společně s různými deskovými hrami zapůjčit na recepci. Zároveň je v celém areálu pivovaru možnost vysokorychlostního Wi-Fi připojení k internetu (přes tento můžete v případě zájmu sledovat až 24 televizních kanálů na vlastním přístroji).

Hotelové pokoje jsou umístěny ve třech pivovarských budovách - hotel A (3 - 4lůžkové pokoje), hotel B (2lůžkové pokoje s lůžky u sebe), hotel C (2lůžkové pokoje s oddělenými lůžky). Po dohodě ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky (pouze v hotelové části C).

Přímo v historické budově pivovaru je restaurace, ve které rezervujeme místa pro naše ubytované hosty vždy na 19. hodinu (v neděli na 18. hodinu). Po dohodě s recepcí hotelu, nebo přímo s obsluhou v restauraci je možné domluvit jiný čas rezervace.

Vlastní prostorné parkoviště je součástí areálu pivovaru.

Pokud budete chtít posezení u piva proložit aktivním odpočinkem, rádi Vám zapůjčíme kola, elektrokola, tenisové rakety s míčky a další sportovní vybavení.


Kontakty:

Adresa: Dalešice 71, 675 54 Dalešice

Web: www.pivovar-dalesice.cz/hotel