Třebíč

Pizzerie Laguna

Pizzerie

Kontakt

Mládežnická 1096, 674 01 Třebíč
tel: +420 568 826 800
e-mail: info@pizzerialaguna.cz
web: www.pizzerialaguna.cz

Zajděte na výbornou pizzu, zeleninové a těstovinové saláty v Třebíči!

Máte chuť si posedět s přáteli, rodinou nebo si jen tak zajít na dobrou pizzu, oběd či pivo? Pak přijďte právě do Pizzerie Laguna.

Navštivte naši pizzerii, kde si můžete vybrat ze široké nabídky pizzy, salátů, čerstvých těstovin, bramborových noků či dezertů. K dispozici je venkovní terasa, prostory pro nejrůznější oslavy, rauty či pro uzavřenou společnost. Máte možnost připojení k internetu pomocí Wi-fi zcela zdarma nebo možnost platby stravenkami a platebními kartami.

Pizzerie se nachází v Třebíči v plaveckém areálu Laguna, kde je příjemné prostředí s výhledem na plavecký bazén. Dále v areálu najdete zábavní zónu s tobogánem, vířivkami, divokou řekou či venkovním bazénem se slanou vodou využívaným celoročně, kde rodiny s dětmi mohou strávit klidný den.

Zajišťujeme rozvoz pizzy, zeleninových a těstovinových salátů po Třebíči a blízkém okolí ve dnech: Po – Ne 11.00 – 21.00.

Pokud byste chtěli využít našich služeb a rozvozu, stačí zavolat na 568 826 800 nebo 605 416 730 a náš tým Vám objednávku rád doveze.