Rokytnice nad Rokytnou

Outdoor Resort Březová

Resort Březová je největším zážitkovým a adrenalinovým centrem na Vysočině, 10 km od Třebíče, v krásné přírodě v blízkosti lesa, rybníku i luk.

Areál se rozprostírá na 13 hektarech a díky tomuto obrovskému prostoru nabízí maximální vyžití v moderním a stylovém zázemí přizpůsobeném pro dané cílové skupiny, které ročně využijí tisíce návštěvníků od čtyřletých až po seniory.

Resort Březová nabízí ubytování, stravování i pestré programové zajištění rozličných akcí, převážně pak firemních prezentací či teambuildingů, letních táborů, rodinných zážitkových výletů nebo školních akcí. Každoročně jsou zde inovovány zážitkové i adrenalinové aktivity, stejně jako doprovodné programy vedené profesionálními instruktory, navíc se celý areál díky velkým investicím stále mění a vylepšuje.

Na Březové si užijete vysokolanové centrum, jízdu na raftech, lezeckou stěnu, vzduchovou trampolínu, bungee running a spoustu dalších adrenalinových a netradičních zážitků. Vyzkoušejte strašidelnou věž, středověkou lezeckou stěnu, lanový labyrint nad zemí, dobrodružnou stezku a rozlehlý dětský hrad Nottingham se skluzavkami a tobogány. Tady se rozhodně nudit nebudete!

www.ResortBrezova.cz